Yangın Malzemeleri Donanma Mahallesi

YKS Teknik Kocaeli Donanma Mahallesi lokasyonunda bulunan tüm müşterilerimiz için alternatif çözümler sunmaktadır. Yangın malzemeleri ihtiyaçlarınız için olası tüm gereksinimleri YKS Teknik ile tek bir yapıda bulabilirsiniz. YKS Teknik, uzun yıllardır yangın korunum sistemleri ile ilgili eğitim, danışmanlık ve simülasyon hizmetleri vermektedir. Gölcük merkezli ofisinden tüm operasyonları yürütmektedir. Konutlarda, ticari işletmelerde ve endüstriyel tesislerde aktif ve pasif yangın korunum sistemleri projelerinizi hazırlıyoruz. Uluslararası ve ulusal standartlar uyarınca firmamız tarafından dizayn edilir ve hazırlanır. Kurulumu tamamlanmış yangın korunum sistemlerinin uzmanlarımız tarafından en güncel ve güvenilir prosedürler uygulayarak hazırlanır. Fonksiyon testleri yapılıp sistem çalışır duruma getirilmekte ve son kullanıcıya teslim edilmektedir. Yangın korunum sistemleri kurulduktan ve devreye alındıktan sonra da periyodik bakım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Sistemin her an yangına karşı işletmenizi ve sizi koruyacak durumda bulunmasını sağlıyoruz.

Donanma mahallesinde de yangın danışmanlığı hizmetleri ile işletmeniz için çok çeşitli yangın güvenliği çözümleri sunuyoruz. Ekibimizin siz ve çalışanlarınız için tam yangın güvenliği desteği sunan yüksek nitelikli bireylerden oluşmaktadır. Emin ellerde olduğundan hiç kuşkunuz olmasın. Tüm işletmelerin yasal şartlar çerçevesinde ihtiyaç duyduğu yangın risk analizlerini uzman ekibimiz ile işletmelerin özelliklerini dikkate alarak yapıyoruz. Ayrıca düzeltici önlemler önerip süreci takip ediyor ve yangın risklerinin ortadan kaldırılmasında size yardımcı oluyoruz. Bina, tesis, fabrika vb işletmelerde olası acil durumların tespit edilmesi, öncelikli risk analizi yapılması hizmetleri veriyoruz. Ayrıca tespit edilen olası acil durumlar için acil durum organizasyonu ve tahliye planlarının hazırlanması hizmetini vermekteyiz.

YANGIN MALZEMELERİ

Kusurlu yangın malzemeleri, yangın sonrası yetkili kurumlar tarafından tespit edilip raporlanır. Yangın çıkış nedenlerinin kişi, kurum ve sigorta şirketi tarafından kabul edilmemesi sonucu ortaya çıkan uyuşmazlık mahkemeye taşınabilmektedir. Bu durumda mahkeme tarafından atanan yangın bilirkişiliği hizmetini yapılmaktadır. Yangın hususunda oluşan hukuksal sorunların çözümünü üstlenen hukuk büroları için yangın bilirkişiliği hizmeti sunmaktayız. Büyük endüstriyel kazaların önlenmesi ve etkilerinin azaltılması hakkında yönetmelikte değinilmiştir. Buna göre büyük endüstriyel tesislerde meydana gelebilecek her hangi bir kaza durumunda olayın endüstriyel seviyeye çıkması riskinin önüne geçilmesi gerekmektedir. Bu noktada gerekli kimyasal risk analizlerini yaptırma yükümlülüğü doğmaktadır. Bu analizler ile ortaya konacak riskler temelinde bakım, kontrol proseslerinin (RBI) doğru işletilmesi YKS teknik tarafından sağlanmaktadır.

0 850 840 0 957

Yks Teknik Yangın Malzemeleri, Atatürk, Donanma, Şirinköy, Topçular, Değirmendere
Atatürk, Donanma, Şirinköy, Topçular, Değirmendere

Paylaş

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir