Gölcük Yangın Korunum Sistemleri

YKS Teknik, Gölcük merkezli kurulmuş ve yangın korunum sistemleri konusunda her türlü teknik bilgiye sahip lider kuruluşların başında gelmektedir. Hizmet verdiğimiz Gölcük’de ve tüm ilçelerde yangın korunum sistemleri hususunda sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Keşif ve danışmanlık için bizleri aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Yangın Sistemlerinde Projelendirme

YKS Teknik öncelikle çalışmalarınız için projelendirme yapar ve sizlere sunar. Projelendirme aşaması için şirketimizin alanında yetkili personelleri sizi ve/veya işyerinizde incelemelerde bulunur. Bu incelemeler merkez ofise gönderilerek ilk çalışma başlatılmış olur. Bu aşamada projelendirme tam anlamıyla başlamış olur. Sürece sizlerin de desteği çok önemlidir. Zira müşteri beğeni ve isteklerini yasal mevzuata göre uyarlama süreci üzerinde hassasiyetle çalışılması gereken bir konudur. Müşterilerimiz genelde yasal mevzuatın dışında talepler iletir. Ancak firmamız bu düzenlemeleri ayrıntılı şekilde sizlere aktararak bir yönüyle danışmanlık hizmetini de yerine getirmiş olur.

Gölcük yangın korunum sistemleri projelendirmesi tamamlanan çalışmayı müşteriye sunarak müşterinin geri dönüşlerini bekler. Bu süreçte müşteriden beklentiler ve proje içerisinde firmamızın üzerine düşen görevler net şekilde belirlenir. Satın alınması yapılacak teknik cihaz ve teçhizatlar belirlenir. Kurulum ve devreye alma aşamaları ayrıntıyla anlatılır. Gerekli personellerin sayısı aktarılır. Şirketimizce verilecek tüm hizmetler tek tek müşteriye iletilir ve hepsi yazılı şekilde taahhüt edilir. Müşteri bu taahhütnameyi uygun bulduğu takdirde bir sonraki aşamaya yani devreye alma aşamasına geçilir.

Devreye Alma

Devreye alma aşamasından sonra aslında proje aktif şekilde çalıştırılmaya başlar. Cihazlar yerleştirilir. Projeye uygun şekilde kurulum gerçekleştirilir. taahhüt edilen sürede proje tamamlanır. tüm yangın sistemleri gerekli testler tamamlandıktan sonra aktif edilir. Eğer bir aksaklığa rastlanmadıysa proje müşteriye sağlıklı şekilde teslim edilmeye hazır demektir. Bundan sonra müşteriye sistemin nasıl çalıştırılacağı aktarılır. Hangi şartlarda nasıl davranılması gerektiği konusunda bilgi verilir. Son aşamada müşteriye periyodik ziyaretlerle satış sonrası sistemin işlerliği kontrol edilir. Satış sonrası servis hizmetleri verilir. Olası bir arıza ve teknik sıkıntıya anında tarafımızca müdahale edilir. Yani proje tamamlanmış olsa dahi sonrasında müşteriye satış sonrası servis ve bakım hizmetleri tarafımızca verilmektedir.

Paylaş

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir